تاریخ انتشار : یکشنبه 27 شهریور 1401 - 11:07
54 بازدید
کد خبر : 201996

دانلود زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 بتمن: هالووین طولانی یک انیمیشن دو قسمتی و دو قسمتی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط کمپانی برادران وارنر انیمیشن و دی سی انترتینمنت ساخته شده و بر اساس خط داستانی کمیک دی سی به همین نام ساخته شده است. این چهل و دومین فیلم از انیمیشن های

دانلود زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 بتمن: هالووین طولانی یک انیمیشن دو قسمتی و دو قسمتی ابرقهرمانی آمریکایی است که توسط کمپانی برادران وارنر انیمیشن و دی سی انترتینمنت ساخته شده و بر اساس خط داستانی کمیک دی سی به همین نام ساخته شده است. این چهل و دومین فیلم از انیمیشن های اورجینال دنیای دی سی است. کارگردانی این فیلم به عهده کریس پالمر است و صداپیشگان جنسن آکلز، نایا ریورا، جاش دوهامل، بیلی برک، تیتوس ولیور، دیوید دستمالچیان، تروی بیکر، ایمی لندکر، جولی ناتانسون، جک کواید، فرد تاتاسیوره و آلستر دانکن به ایفای نقش پرداخته اند. این فیلم به ریورا تقدیم شده است، زیرا این آخرین نقش سینمایی او قبل از مرگش در سال ۲۰۲۰ بود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 در روز هالووین، جانی ویتی، برادرزاده رئیس اوباش شهر گاتهام، کارمین “رومی” فالکون، توسط یک شخصیت مرموز که یک فانوس جک را در صحنه جرم رها می کند، به قتل می رسد. از آنجایی که ویتی قصد داشت مدارک ایالت را علیه فالکون برگرداند، کاپیتان اداره پلیس شهر گاتهام، جیمز گوردون، فالکون را متهم می‌کند. او دادستان منطقه هاروی دنت و بتمن را برای تحقیق در مورد قتل و سرنگونی فالکون احضار می کند.

Catwoman بتمن را به انبار نقدی فالکون با دنبال کردن دنت هدایت می کند. بر اساس یک ورق سکه، دنت تصمیم می گیرد به جای انتقال قانونی آن پول را بسوزاند و خطر متوقف کردن آنها توسط فالکون را به خطر می اندازد. در تلافی، فالکون عضو سه گانه میکی چن را استخدام می کند تا خانه هاروی را بمباران کند. هاروی و همسرش گیلدا هر دو زنده می مانند، اما هاروی در بیمارستان بستری است. بتمن چن را تا فاضلاب تعقیب می کند و در آنجا با سولومون گراندی برخورد می کند. بتمن گراندی را متقاعد می کند که چن را نجات دهد و او را برای بازجویی به GCPD می برد. بتمن و گوردون به دلیل نداشتن مدرکی دال بر دخالت او در بمب گذاری مجبور می شوند او را آزاد کنند. گوردون به بتمن توصیه می کند که درباره کارآگاه بودن بیشتر بداند.

در روز شکرگزاری، آلبرتو پسر فالکون برای هاروی یک کارت تمسخرآمیز «به زودی خوب شو» به نام پدرش می‌فرستد که باعث عصبانیت فالکون می‌شود که تصور می‌کرد به جای او صحبت کند. فالکون به پسرش ضربه می زند و به او یادآوری می کند که او آنقدر “ضعیف” است که نمی تواند تجارت خانوادگی را به ارث ببرد. هاروی از بیمارستان فرار می‌کند و با گوردون ملاقات می‌کند که برای محافظت به او اسلحه می‌دهد. در آن شب، چن و یارانش توسط قاتل ویتی کشته می شوند.

در شب کریسمس، گوردون و بتمن از Calendar Man در پناهگاه Arkham درباره هویت قاتل که اکنون به عنوان “قاتل تعطیلات” نامیده می شود، سوال می کنند. Calendar Man از فالکون، سال مارونی و هاروی به عنوان مظنونین نام می برد و جنگ بتمن با جنایت را “شوخی” می خواند. سپس بتمن متوجه می شود که جوکر از آرکام فرار کرده است.

جوکر که نمی‌خواهد هالیدی به‌عنوان بدنام‌ترین جنایتکار گاتهام جایگزین او شود، در خانه‌اش با هاروی روبرو می‌شود و تهدید می‌کند که اگر گیلدا ثابت شود که هالیدی است، او را خواهد کشت. بتمن به دیدار مارونی می رود که توسط جوکر نیز مورد حمله قرار گرفت. مارونی به بتمن توصیه می کند که اگر جوکر تعطیلات باشد، به ناچار خود فالکون را هدف قرار خواهد داد. جوکر فالکون را مورد آزار و اذیت قرار می دهد و به او هشدار می دهد که هر گونه اطلاعات جدیدی در مورد هالیدی برای او فاش کند. محافظ فالکون، میلوس گراپا، جوکر را از ساختمان بیرون می کند، اما توسط هالیدی کشته می شود. در Batcave، بتمن مارونی، خواهر فالکون، کارلا ویتی، جوکر، فالکون و هاروی را مظنون معرفی می کند.

زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Batman: The Long Halloween 2022 بروس وین در یک مهمانی قایق بادبانی شب سال نو که در کلینیک کودکان گاتهام برگزار می‌شود، شرکت می‌کند، که توسط فالکون برگزار می‌شود، او در طول سخنرانی‌اش بروس را پسری می‌خواند که هرگز نداشت و آلبرتو را عصبانی کرد. بروس با سلینا کایل ملاقات می کند که به دلیل هویت مخفی متضاد آنها رابطه آنها را قطع می کند.

جوکر سعی می کند با استفاده از یک هواپیمای دزدیده شده جشن سال نو را در میدان گاتهام گاز بگیرد، به این امید که هالیدی در میان جمعیت باشد. در همین حال، سلینا با آلبرتو ملاقات می کند تا در مورد فالکون ها بیاموزد. آلبرتو از اینکه هرگز مورد احترام پدرش قرار نگرفته است و او نیز نامزد خود را از دانشگاه آکسفورد رد کرده است، ابراز تاسف می کند. بتمن نقشه جوکر را خنثی می‌کند و وقتی جوکر می‌گوید “عاشق یک پازل خوب است”، بتمن متوجه می‌شود که آلبرتو که بیشترین سود را از کشتن دشمنان پدرش می‌برد و به عشقش به پازل مشهور است، قاتل است.

با بازگشت به قایق بادبانی، بتمن آلبرتو را متهم می کند که تعطیلات است و همکاران پدرش را هدف قرار می دهد تا قدرت را در خانواده به دست آورد. آلبرتو انکار می کند که خواهان کنترل کسب و کار خانوادگی است و ادعا می کند که دیگر نمی خواهد زیر سایه پدرش باشد. با فرارسیدن سال نو، آلبرتو توسط هالیدی به ضرب گلوله کشته می شود و در آب می افتد، جایی که جسد او توسط پروانه های قایق تفریحی تکه تکه می شود. بتمن به دنبال هالیدی می رود، اما قاتل فرار می کند. با تخلیه قایق بادبانی، گوردون و هاروی با بتمن ملاقات می کنند. بتمن به متحدانش می گوید که یک جزئیات حفاظتی را به فالکون اختصاص دهند.

در یک صحنه پس از اعتبار، بروس در مراسم تشییع جنازه آلبرتو شرکت می کند. فالکون به او نزدیک می شود و از بروس برای پولشویی درخواست کمک می کند، اما بروس قبول نمی کند. سپس بروس به زن همراه فالکون معرفی می شود که با او دست می دهد. تاک ها از زیر آستین او بیرون می آیند تا بازوی بروس را بگیرند و چشمانش را سبز کنند. که نشان می دهد Poison Ivy کنترل او را به دست گرفته است.

زیرنویس انیمیشن Batman: The Long Halloween 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن بتمن: هالووین طولانی ۲۰۲۲ در سه ماه پس از مرگ آلبرتو، قاتل تعطیلات خانواده های فالکون و مارونی را در روز ولنتاین، روز سنت پاتریک و روز اول آوریل هدف قرار داده است. در همین حال، بروس بسیاری از دارایی های خود را تحت نفوذ پویسون آیوی به فالکون واگذار کرده است. زن گربه ای آیوی را شکست می دهد و بروس را نجات می دهد.

در روز مادر، Scarecrow از پناهگاه Arkham فرار می کند. وقتی بتمن مداخله می کند، مترسک سم ترس خود را به او تزریق می کند و او را مجبور می کند شب قتل والدینش را دوباره زنده کند. زن گربه ای بتمن را در یک کوچه پیدا می کند و او را به خانه می آورد.

دختر فالکون، سوفیا، تقاضای یک صندلی در سر میز خانواده می کند، اما فالکون نمی پذیرد. گوردون و هاروی از بروس در مورد هالیدی سؤال می‌کنند و به ارتباطات قبلی خانواده‌اش با فالکون اشاره می‌کنند. بروس به یاد می‌آورد که چگونه در کودکی با فالکون ملاقات کرد، زمانی که پدرش جان او را در پی یک سوء قصد توسط مارونی‌ها نجات داد.

در روز پدر، لوئیجی، پدر مارونی توسط هالیدی به قتل می رسد. زن گربه ای شاهد است که فالکون به یک قاتل در گورستان پول می دهد. مارونی با هاروی ملاقات می کند و موافقت می کند در ازای مصونیت، علیه فالکون شهادت دهد.

در چهارم ژوئیه، بتمن توسط Scarecrow و Mad Hatter دستگیر می شود که آنها از بانکی برای فالکون سرقت می کنند. او فرار می کند و آنها را در حالی که پول نقد را در قبرستان می ریزند شکست می دهد. در پیاده رو، قاتل فالکون در حین نمایش آتش بازی به هاروی و گیلدا حمله می کند. Catwoman مداخله می کند، اما قاتل هر دوی آنها را ناک اوت می کند. هاروی بیدار می شود و قاتل مرده و یکی از تفنگ های هالیدی را در همان نزدیکی می بیند و با رسیدن پلیس فرار می کند.

خواهر فالکون، کارلا ویتی، علنا ​​هاروی را متهم می کند که هالیدی است. در حالی که هاروی مارونی را در دادگاه دارد، بتمن با گوردون ملاقات می کند و فاش می کند که اسلحه های هالیدی را در زیرزمین دنتز پیدا کرده است. در وسط دادگاه، مارونی هاروی را به هالیدی بودن متهم می کند و به صورت او اسید می زند. هاروی در بیمارستان بستری می شود، اما فرار می کند و توسط افراد فالکون دستگیر می شود. هاروی نگهبانان خود را می کشد و به فاضلاب فرار می کند و در آنجا توسط Solomon Grundy پرورش می یابد. در روز تولد فالکون، کارلا توسط هالیدی کشته می شود.

در روز کارگر، هاروی و گراندی به کاروان زندان مارونی حمله می کنند. بتمن که به عنوان نگهبان مارونی مبدل شده بود، گراندی را تحت سلطه خود در می آورد، اما مارونی توسط هالیدی از ساختمانی دیگر مورد اصابت گلوله قرار می گیرد. فرار هاروی، گراندی و هالیدی. در Wayne Manor، آلفرد برای هالووین دیگری آماده می شود در حالی که بروس انگیزه های خود را برای مبارزه با جرم زیر سوال می برد. آلفرد به او اطمینان می دهد که صرف نظر از ارتباط والدینش با اوباش، آنها به او افتخار می کردند.

بتمن از زن گربه ای در مورد علاقه اش به خانواده فالکون می پرسد. او اعتراف می کند که فالکون پدرش است و فقط می خواهد نام مادرش را بداند. هاروی که اکنون خود را دو چهره می نامد و گراندی به آرکام حمله می کنند و چندین زندانی را آزاد می کنند. Poison Ivy، Scarecrow و Mad Hatter با GCPD درگیر می شوند در حالی که دو چهره، Grundy، Joker و Penguin به ساختمان فالکون حمله می کنند. آنها نگهبانان فالکون و سوفیا را زیر پا می گذارند و دو چهره آماده می شود تا یک سکه را برگرداند تا تصمیم بگیرد که آیا فالکون زنده می ماند یا می میرد.

زیرنویس Batman: The Long Halloween 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس بتمن: هالووین طولانی ۲۰۲۲ بتمن و زن گربه ای از راه می رسند و سرکش ها را شکست می دهند اما نمی توانند جلوی تیراندازی دو چهره به فالکون را بگیرند. سوفیا مضطرب از پنجره شکسته بیرون می افتد و جان خود را از دست می دهد. زن گربه ای چهره خود را به فالکون نشان می دهد که قبل از مرگ در آغوش بتمن می گوید “لوئیزا”. دو چهره خود را به گوردون می سپارد و مسئولیت تمام قتل های هالیدی را بر عهده می گیرد.

در زیرزمین دنتز، گیلدا وسایل تعطیلات خود را می سوزاند در حالی که بتمن نگاه می کند. او اعتراف می کند که فالکون ازدواج او با آلبرتو را باطل کرده و فرزندشان را سقط کرده و او را نابارور کرده است. به عنوان تعطیلات، او از تمام خانواده انتقام گرفت. او به بتمن اطمینان می دهد که تعطیلات به پایان رسیده است.

در روز هالووین، آلفرد، با یک کاسه شکلات در دستانش، امیدی به حقه بازان دارد. بروس پیش بینی می کند که هیچ بازدید کننده ای وجود نخواهد داشت. سپس وین مانور اولین ترفند یا درمانگر خود را دریافت می کند. مشخص می شود که سلینا با بروس همراه است و شک و تردید قبلی بروس را به سخره می گیرد. آلفرد در را به روی کودکی که لباس بتمن پوشیده است باز می کند. در یک صحنه پس از اعتبار، دوباره زنگ در به صدا در می آید و آلفرد در را به روی فلش و گرین ارو باز می کند. آلفرد می‌گوید: «این برای شماست، قربان.

این فیلم به طور رسمی در ۲۳ آگوست ۲۰۲۰ در جریان پنل Superman: Man of Tomorrow در DC FanDome معرفی شد.

قسمت ۱ در ۲۲ ژوئن ۲۰۲۱ به صورت دیجیتالی دانلود، دی وی دی و بلوری منتشر شد. قسمت اول به دلیل انتشار فیلم لایو اکشن بتمن The Batman به تعویق افتاد و در اصل قرار بود انیمیشن جدیدی را که در Superman: Man of Tomorrow سرچشمه می گرفت، راه اندازی کند.

قسمت ۲ برای پخش آنلاین در ۲۷ ژوئیه ۲۰۲۱ در دسترس قرار گرفت. در ۱۰ اوت ۲۰۲۱ به صورت DVD و Blu-ray منتشر شد.

زیرنویس Batman: The Long Halloween 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن بتمن: هالووین طولانی در جمع‌آوری بازبینی Rotten Tomatoes، قسمت اول دارای رتبه تایید ۱۰۰% بر اساس ۱۹ بررسی، با میانگین امتیاز ۷.۷/۱۰ است. بخش دوم دارای رتبه تایید ۱۰۰٪ بر اساس ۱۳ بررسی، با میانگین امتیاز ۷.۹/۱۰ است.

جسی شیدین از IGN به قسمت اول ۸ از ۱۰ امتیاز داد: «بتمن: هالووین طولانی، قسمت اول ممکن است کاملاً استانداردهای بالای انجمن عدالت: جنگ جهانی دوم را برآورده نکند، اما این فیلم اضافه‌ای به خوبی ساخته شده برای فیلم‌های بازسازی‌شده DC Universe است. این اقتباس صادقانه از منابع کتاب های مصور اقتباس می کند در حالی که در برخی مواقع هنوز در جهت خود حرکت می کند. هر شانسی داشته باشید، قسمت دوم به همان اندازه موفق خواهد بود.»

زکی حسن از IGN به قسمت دوم ۹ از ۱۰ امتیاز داد: “این یک داستان جذاب است که با دقت اقتباس شده و با قاطعیت اجرا شده است. هر دو قسمت در کنار هم نه تنها یکی از بهترین انیمیشن های بتمن، بلکه یکی از بهترین فیلم های بتمن را تشکیل می دهند. ، دوره.»

ویلیام فیشر از Collider به طور منفی طراحی بصری فیلم را با آثار هنری دقیق‌تر و سبک‌تر از کمیک داستان مقایسه کرد، در حالی که اذعان داشت که انیماتورهای فیلم تحت محدودیت‌های متفاوتی نسبت به تصویرگران کار می‌کردند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.