تاریخ انتشار : یکشنبه 6 شهریور 1401 - 11:31
51 بازدید
کد خبر : 200992

دانلود زیرنویس فیلم Beast 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Beast 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Beast 2022 هیولا یک فیلم مهیج بقای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی بالتاسار کورماکور بر اساس فیلمنامه‌ای از رایان انگل، بر اساس داستانی از جیمی پریماک سالیوان است. در این فیلم ادریس البا، ایانا هالی، لیا ساوا جفریس و شارلتو کوپلی ایفای نقش می کنند. نیت دنیلز و دو دختر نوجوانش

دانلود زیرنویس فیلم Beast 2022 هیولا یک فیلم مهیج بقای آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی بالتاسار کورماکور بر اساس فیلمنامه‌ای از رایان انگل، بر اساس داستانی از جیمی پریماک سالیوان است. در این فیلم ادریس البا، ایانا هالی، لیا ساوا جفریس و شارلتو کوپلی ایفای نقش می کنند. نیت دنیلز و دو دختر نوجوانش از یک ذخیره‌گاه بازی در آفریقای جنوبی بازدید می‌کنند و وقتی توسط یک شیر شرور تحت تعقیب قرار می‌گیرند باید برای زنده ماندن بجنگند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Beast 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Beast 2022 دکتر نیت ساموئلز که اخیراً بیوه شده و دختران نوجوانش، مردیث و نورا، برای گذراندن تعطیلات به منطقه حفاظت شده بازی موپانی در آفریقای جنوبی می‌رسند. نیت با دوست قدیمی، مارتین بتلز، زیست شناس و مدیر موپانی، که نیت و همسرش را معرفی کرد، دوباره متحد می شود. مارتین نیت و دختران را به دهکده ای می برد که همسر نیت در آن بزرگ شده است. نیت پس از جدایی از همسرش که پس از آن به سرطان لاعلاج مبتلا شد، گناه خود را به خاطر دوری جستن به مارتین اعتراف می کند. این سفر برای ارتباط مجدد با دخترانش است.

روز بعد، مارتین و خانواده از مناطق ممنوعه رزرو بازدید می کنند. مارتین یک شیر محلی غرور را به آنها نشان می دهد و متوجه می شود که یکی زخمی شده است. مارتین در یک اجتماع نزدیک به سونگا متوجه می‌شود که بیشتر جمعیت مرده‌اند. مارتین با مشکوک شدن به یک شیر، با عجله برمی گردد تا این یافته را گزارش کند. نیت در جاده با مرد مجروح سونگا روبرو می شود اما نمی تواند او را نجات دهد. مارتین در حالی که شیر را تعقیب می‌کند مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد. سپس به کمین نیت می پردازد که در ماشین پنهان می شود. مردیث به سرعت دور می شود، اما با درختی برخورد می کند و آنها را به گل می اندازد.

مارتین با رادیو به نیت در واکی پخش می‌کند و به او هشدار می‌دهد که دور بماند و می‌گوید شیر از مارتین به عنوان طعمه استفاده می‌کند تا دیگران را به بیرون بکشاند. از آنجایی که رادیو برای تماس با کمک خارج از برد است، نیت یک تفنگ آرام بخش جمع می کند. او با شیر روبرو می‌شود، به این امید که بتواند آنقدر طولانی او را تحت سلطه خود درآورد تا مارتین را بازیابی کند و به تمدن بازگردد. شیر حمله می کند و مردیث از حواس پرتی برای نجات مارتین استفاده می کند. نورا پس از اینکه اسلحه را از دستان نیت می زند، شیر را با دارت آرام بخش می زند و باعث عقب نشینی شیر می شود. مردیت مارتین را به ماشین برمی گرداند و نیت زخم او را درمان می کند.

با فرا رسیدن شب، مارتین در حال بهبودی حدس می‌زند که شیر پس از کشتن غرورش توسط شکارچیان غیرقانونی، سرکش شده است. بلافاصله پس از آن، شکارچیان غیرقانونی می‌رسند و در ابتدا موافقت می‌کنند که گروه را در ازای دریافت پول از سوی نیت به روستا منتقل کنند. تنش ها پس از اینکه شکارچیان مارتین، یک شکارچی مشتاق ضد شکار غیرقانونی را در داخل ماشین مشاهده کردند، بالا می رود. شیر به شکارچیان غیرقانونی حمله می کند و بیشتر آنها را می کشد. نیت از کنار شیر مانور می دهد و کلید کامیون شکارچیان را پیدا می کند. در پشت ماشین، مارتین شیر را به اندازه کافی نگه می‌دارد تا به خواهران اجازه فرار بدهد، اگرچه مردیث یک پارگی عمیق در پهلویش دارد. ماشین در دره سقوط می کند و مارتین با ایجاد یک انفجار از بنزین نشت کننده خود را قربانی می کند و شیر را به شدت می سوزاند. نیت کامیون را راه می‌اندازد و با مردیث و نورا مسابقه می‌دهد.

زیرنویس فیلم Beast 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Beast 2022 در یک مدرسه متروکه، که شکارچیان غیرقانونی از آن به عنوان پایگاه خود استفاده می کردند، نیت زخم مردیث را درمان می کند، سپس به دنبال آب می گردد. شیر ظاهر می شود و دختران را ساق می کند، اما نیت برمی گردد و او را می ترساند. نیت با حبس کردن دخترانش در اتاق، قول می دهد پس از تسلیم کردن شیر برگردد. نیت با فریب دادن آن به دهانه، غرور شیر محلی را که مارتین به پرورش آن کمک کرد، جذب می کند. در مبارزات بعدی، نیت توسط شیر مورد ضرب و شتم قرار می گیرد و تقریباً کشته می شود تا اینکه پدران پراید مداخله کرده و شیر سرکش را می کشند. یک کارگر موپانی از راه می رسد و نیت را در حالی که بیهوش می کند نجات می دهد.

نیت در حال بهبودی در بیمارستانی که در حال بیدار شدن است به دخترانش می گوید که آنها را دوست دارد. مدتی بعد، این سه به عنوان یک خانواده متحد به حفاظتگاه باز می‌گردند و عکسی را که همسر فقید نیت از خودش گرفته است، در کنار درخت مورد علاقه‌اش بازسازی می‌کنند.

در سپتامبر ۲۰۲۰، اعلام شد که ادریس البا در یک فیلم جدید یونیورسال پیکچرز با عنوان Beast، بر اساس ایده اصلی جیمی پریماک-سالیوان و کارگردانی بالتاسار کورماکور، بازی خواهد کرد. در ژوئن ۲۰۲۱، شارلتو کوپلی، ایانا هالی و لیا ساوا جفریس به بازیگران پیوستند.

فیلمبرداری در ۱ ژوئن ۲۰۲۱ در آفریقای جنوبی آغاز شد و ده هفته به طول انجامید. تیراندازی همچنین در استان های روستایی لیمپوپو و کیپ شمالی و همچنین در کیپ تاون رخ داد.

زیرنویس Beast 2022 - بلو سابتایتل

در ایالات متحده و کانادا، Beast در کنار Dragon Ball Super: Super Hero منتشر شد و پیش‌بینی می‌شد در آخر هفته افتتاحیه‌اش حدود ۱۰ میلیون دلار از ۳۷۴۳ سینما بفروشد. این فیلم در روز اول اکران ۴.۳ میلیون دلار از جمله ۹۲۵۰۰۰ دلار از پیش نمایش های پنجشنبه شب به دست آورد. برای اولین بار به ۱۱.۶ میلیون دلار رسید و پس از Super Hero در رده دوم قرار گرفت. بزرگترین جمعیت آفریقایی-آمریکایی با ۳۴٪، ۲۶٪ قفقازی، ۲۳٪ اسپانیایی و ۱۰٪ آسیایی بود. تقریباً نیمی از تماشاگران آخر هفته افتتاحیه بالای ۳۵ سال و یک سوم بیش از ۴۵ سال داشتند.

در جمع‌آوری بررسی Rotten Tomatoes، ۶۸٪ از ۱۶۲ بررسی مثبت هستند، با میانگین امتیاز ۶.۱/۱۰. اجماع منتقدان این سایت می‌گوید: “می‌خواهید مبارزه ادریس البا با شیر را تماشا کنید؟ جانور لاغر تحسین‌برانگیز و در نهایت یکبار مصرف تنها فیلمی است که شما به دنبال آن هستید.” ، بر اساس ۴۰ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”. تماشاگران شرکت‌کننده در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«B» را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که PostTrak به فیلم نمره کلی ۶۵ درصد مثبت داد و ۴۶ درصد گفتند که قطعاً آن را توصیه می‌کنند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.