تاریخ انتشار : سه شنبه 12 مهر 1401 - 12:51
59 بازدید
کد خبر : 202602

دانلود زیرنویس فیلم Clerks III 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Clerks III 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Clerks III 2022 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی، کارگردانی و تدوین کوین اسمیت است و برایان اوهالوران، جف اندرسون، تروور فهرمن، آستین زجور، جیسون میوز، روزاریو داوسون و اسمیت در آن بازی می‌کنند. این فیلم دنباله‌ای برای فیلم‌های Clerks 1994 و ۲۰۰۶ است و نهمین فیلم بلند

دانلود زیرنویس فیلم Clerks III 2022 یک فیلم کمدی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، تهیه‌کنندگی، کارگردانی و تدوین کوین اسمیت است و برایان اوهالوران، جف اندرسون، تروور فهرمن، آستین زجور، جیسون میوز، روزاریو داوسون و اسمیت در آن بازی می‌کنند. این فیلم دنباله‌ای برای فیلم‌های Clerks 1994 و ۲۰۰۶ است و نهمین فیلم بلند کلی در View Askewniverse است. در این فیلم، راندال گریوز که پس از جان سالم به در بردن از یک حمله قلبی عظیم، از دوستان و کارمندان همکار خود دانته هیکس، الیاس گروور، و جی و سایلنت باب دعوت می کند تا فیلمی درباره زندگی آنها در فروشگاه Quick Stop Convenience بسازند که همه چیز را آغاز کرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Clerks III 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Clerks III 2022 پانزده سال پس از اینکه دانته و راندال Quick Stop را خریدند، زندگی این زوج مانند قبل ادامه می‌یابد، از جمله بازی‌های هاکی روی پشت بام و معاشرت با جی و سایلنت باب، که ویدیوی RST سابق را تصاحب کرده‌اند و آن را به یک ویدیو تبدیل کرده‌اند. داروخانه قانونی ماری جوانا دانته هنوز از مرگ بکی و دختر متولد نشده‌شان گریس پس از اینکه سال‌ها قبل توسط یک راننده مست برخورد کردند، غمگین است و روح بکی را می‌بیند که به او ظاهر می‌شود و او را تشویق می‌کند تا ادامه دهد.

یک روز، در حالی که الیاس و دوستش بلاک چین در حال تلاش برای فروش بادبادک های جدید NFT خود هستند که حاوی تصویری از بادی مسیح است، راندال دچار حمله قلبی شدید می شود. پس از جراحی، پزشک راندال از دانته می‌خواهد تا زمانی که راندال بهبود می‌یابد راضی نگه دارد و هشدار می‌دهد که او نیز در معرض خطر مشابهی قرار دارد. راندال تصمیم می گیرد که زندگی خود را تلف کرده است و به هدف جدیدی نیاز دارد و اعلام می کند که فیلمی درباره زندگی خود و دانته در ایستگاه سریع خواهد ساخت. در همین حال، الیاس از مسیحیت خود دوری می‌کند و پس از مقصر دانستن ایمان خود برای حمله قلبی راندال، تصمیم می‌گیرد شیطان پرست شود.

راندال پس از یک پروسه آزمایشی دلخراش تصمیم می گیرد که نه تنها نویسندگی و کارگردانی کند، بلکه در نقش خودش در کنار دانته در نقش مکمل هم بازی کند. آنها به جای بازیگران، تصمیم می‌گیرند که دوستان و مشتریان واقعی خود را بازی کنند. این شامل جی، سایلنت باب و ورونیکا می شود که پس از برخورد جنسی با دانته موافقت می کند. دانته نقش تهیه‌کننده را بر عهده می‌گیرد و نامزد سابقش اما را متقاعد می‌کند که ۳۰۰۰۰ دلار به تولید قرض دهد و نیمی از دانته از Quick Stop به عنوان وثیقه. باب خاموش به عنوان فیلمبردار انتخاب می شود و تصمیم می گیرد فیلم را سیاه و سفید فیلمبرداری کند، در حالی که الیاس و بلاک چین به عنوان دستیار تولید استخدام می شوند.

همانطور که فیلمبرداری برای فیلم موقتی Inconvenience ادامه دارد، دانته با مدیریت خرد راندال خشمگین می شود و در فیلمنامه متوجه بی اعتنایی به او می شود. پس از اینکه راندال سعی می کند نمایش خر را که در موبی برگزار شد بازسازی کند، دانته دچار حمله وحشت می شود و به دلیل موقعیت مکانی که او را به یاد بکی می اندازد، مجموعه را ترک می کند. بعدها، یک دانته مست در نهایت با راندال روبرو می شود که هرگز به او احترام نمی گذارد یا حمایت او را در طول سال ها تصدیق نمی کند و او را مجبور می کند تا بدترین لحظات زندگی خود را دوباره تجربه کند. ناگهان دانته سقوط می کند و همچنین دچار حمله قلبی می شود. زمانی که راندال تصمیم می گیرد دانته را در بیمارستان رها کند تا کار روی فیلم را ادامه دهد، الیاس او را به خاطر رفتارش مورد سرزنش قرار می دهد و معامله دانته با اما را فاش می کند.

زیرنویس فیلم Clerks III 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Clerks III 2022 راندال که از احساس گناه غرق شده است، تدوین فیلم را تمام می کند و با کمک جی و سایلنت باب به بیمارستان برمی گردد. او فیلم تمام شده را به دانته نشان می دهد که دوباره آن را ویرایش کرده است تا دانته شخصیت اصلی باشد و اعلام می کند که داستان همیشه درباره او بوده است. دانته فیلم را با روح بکی تماشا می‌کند که تحت تأثیر تلاش دوستش قرار گرفته است، قبل از اینکه او در آرامش بمیرد.

مدتی بعد پس از تشییع جنازه دانته، اما به ایستگاه سریع می رسد تا فروشگاه را تصاحب کند، یا ۳۰۰۰۰ دلاری را که به دانته قرض داده بود، جمع کند. بلاک چین از راه می رسد و با هیجان نشان می دهد که بادبادک های NFT بلافاصله فروخته شدند و او و الیاس را میلیونر کرد. الیاس که به‌عنوان مالک مشترک فروشگاه به جای دانته به راندال ملحق شده است، از سهم خود از درآمد آنها برای بازپرداخت اما استفاده می‌کند. پس از اینکه الیاس، بلاک چین، جی و سایلنت باب بیرون می‌روند تا یکی از بادبادک‌های NFT را به پرواز درآورند، راندال غمگینانه برای دانته در صندوق پول غصه می‌خورد و روح او ناآگاهانه به او پیوست. در همین حال، دختر جی، میلی تاریخ انقضای مقداری شیر جو را بررسی می کند.

در طول تیتراژ، کارگردان کوین اسمیت قبل از خواندن روایتی که از صحنه پایانی بریده بود، از تماشاگران برای دیدن فیلم تشکر می‌کند، جایی که فاش می‌شود که راندال تا سن ۹۰ سالگی به ساختن فیلم‌ها ادامه داد، همه در حالی که هنوز در Quick Stop کار می‌کرد.

زیرنویس فیلم Clerks III 2022 - بلو سابتایتل

در طول مطبوعات برای Clerks II، کوین اسمیت به طور خلاصه در مورد امکان Clerks III بحث کرد. با بیان این که “اگر قرار باشد یک Clerks III وجود داشته باشد، در دهه های ۴۰ یا ۵۰ زندگی من ممکن است جالب باشد که دوباره به دانته و راندال مراجعه کنم. اما من در مورد جی و باب نمی دانم. خیلی، زیرا در ۴۵ سالگی، تکیه دادن به دیوار مقابل یک فروشگاه بزرگ ممکن است کمی غم انگیز باشد.» اسمیت این احساس را در یکی از آهنگ های تفسیر صوتی DVD Clerks II تکرار کرد، که جف اندرسون به شوخی پاسخ داد. “اوه، من را شروع نکن”، با اشاره به تردیدهای شناخته شده اندرسون در مورد ساخت Clerks II، زمانی که اسمیت برای اولین بار به او نزدیک شد.

در ۲۹ مارس ۲۰۱۲، اسمیت پس از دیدن سمینار کمدی ترزا ربک با بازی آلن ریکمن، که اسمیت قبلاً روی Dogma با او کار کرده بود، علاقه خود را به تولید Clerks III به عنوان یک نمایشنامه برادوی ابراز کرد.

در ۱۰ دسامبر ۲۰۱۲، اسمیت قسمت ویژه هالیوود Babble-On را منتشر کرد، Hollywood Babble-On #000: GIANT SIZED ANNUAL # 1: CLERKS III, AUDIENCE 0، که در آن جزئیات بیشتری در مورد برنامه های خود برای Clerks III فاش کرد. اسمیت اظهار داشت که ممیزی در حال انجام بر روی باقیمانده‌های Clerks II با The Weinstein Company باعث تاخیر در حضور چندین بازیگر و خدمه کلیدی Clerks III، از جمله اندرسون و اسکات موزیر تا زمانی که ممیزی حل شود، شده است. اسمیت همچنین فاش کرد که می‌خواهد Clerks III را از طریق Kickstarter یا Indiegogo جمع‌سپاری کند و مشارکت‌کنندگان هر چیزی را از دی‌وی‌دی، پوستر و حتی نقش‌های اضافی در فیلم دریافت کنند. در ۵ ژوئن ۲۰۱۳، او نظر خود را در مورد جمع سپاری تغییر داد و اظهار داشت: “من به پول دسترسی دارم. و در بدترین سناریو، می توانم خانه ام را بسازم.”

اسمیت از مارس تا مه ۲۰۱۳ بر روی فیلمنامه ای برای Clerks III کار کرد، و زمانی که آن را تکمیل کرد اظهار داشت که این فیلمنامه «امپراتوری پاسخ می دهد» از این مجموعه بود. این فیلمنامه داستانی را نشان می‌دهد که راندال پس از نابودی سریع توقف در طی طوفان سندی، دچار یک فروپاشی عصبی می‌شود و تلاش می‌کند تا با قرار گرفتن در صف فیلمی به نام خطر رنجر یک سال قبل از اکران، آن را مدیریت کند. رندال می‌توانست طرفداران کوچکی را به دست آورد و مینیاتوری مینیاتوری خود را راه‌اندازی کند، فقط برای اینکه در تئاتر تیراندازی شود. در ژوئیه ۲۰۱۳، جیسون میوز اظهار داشت که آنها اکنون فقط منتظر دریافت پاسخ از شرکت واینستین در مورد بودجه هستند.

زیرنویس Clerks III 2022 - بلو سابتایتل

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۱۱۷ نقد، با میانگین امتیاز ۶.۱/۱۰، ۶۳ درصد تایید شده است. اجماع منتقدان سایت چنین می‌گوید: “کارمندان III حتی قرار نیست امروز اینجا باشند — اما این بازگشت احساسی شگفت‌آور به توقف سریع، این سه‌گانه را به شکلی دلپذیر از طرفداران به پایان می‌رساند.” امتیاز ۵۰ از ۱۰۰، بر اساس ۲۵ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.