تاریخ انتشار : یکشنبه 9 مرداد 1401 - 16:33
72 بازدید
کد خبر : 200094

دانلود زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 یک فیلم کمدی ابرقهرمانی انیمیشن سه بعدی کامپیوتری آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که توسط Warner Animation Group بر اساس تیم ابرقهرمانی DC Comics Legion of Super-Pets ساخته شده است. این فیلم توسط جرد استرن در اولین کارگردانی تئاتری کارگردانی شده است که با همکاری جان ویتینگتون داستان

دانلود زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 یک فیلم کمدی ابرقهرمانی انیمیشن سه بعدی کامپیوتری آمریکایی محصول ۲۰۲۲ است که توسط Warner Animation Group بر اساس تیم ابرقهرمانی DC Comics Legion of Super-Pets ساخته شده است. این فیلم توسط جرد استرن در اولین کارگردانی تئاتری کارگردانی شده است که با همکاری جان ویتینگتون داستان را نوشته است. این فیلم سگ خانگی سوپرمن (با صدای دواین جانسون) را دنبال می کند که با یک سگ پناهگاه (با صدای کوین هارت) و حیوانات دیگر همکاری می کند تا چندین ابرقهرمان اسیر شده را از لکس لوتر نجات دهند. کیت مک کینون، جان کرازینسکی، ونسا بایر، ناتاشا لیون، دیگو لونا، توماس میدلدیچ، بن شوارتز و کیانو ریوز نیز در این فیلم ایفای نقش کرده‌اند. این فیلم به یاد بازیگر کرک بیلی که در مارس ۲۰۲۲ درگذشت تقدیم شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 در حین نابودی سیاره کریپتو، یک لابرادور رتریور کریپتونی در غلاف فرار یکی از بازماندگان کودک شیرخوار کال-ال قرار می گیرد و در حالی که به سمت زمین می روند به او آرامش می دهد. سال ها بعد، سگ و کال ال، که اکنون به عنوان ابرقهرمانان معروف، کریپتو سوپرداگ و سوپرمن شناخته می شوند، در شهر متروپلیس با هویت دوگانه خود، بارک و کلارک کنت، زندگی می کنند. کلارک یک خبرنگار و روزنامه نگار در شرکت روزنامه دیلی پلنت است.

کلارک با لوئیس لین، روزنامه نگاری که کریپتو به او حسادت می کند، قرار می گیرد. کلارک که فکر می کند کریپتو به یک دوست نیاز دارد به یک پناهگاه حیوانات می رود تا یکی برای او پیدا کند. کریپتو در آنجا با یک باکسر به نام آس مواجه می شود که سعی می کند از پناهگاه فرار کند و موفق می شود او را از انجام این کار باز دارد. بعداً، سوپرمن و کریپتو دشمن اصلی خود، لکس لوتور را مشاهده کردند که در شهاب سنگی که با کریپتونیت نارنجی بسته شده بود، می چرخید و قصد داشت ابرقدرت ها را به دست آورد. او به راحتی توسط این دو که توسط لیگ عدالت به کمک آنها می رسد شکست می خورد.

در همین حال، لولو، یک خوکچه هندی که توسط لوتور آزمایش شده است، موفق می شود یک تکه کریپتونیت را بچرخاند که به او قدرت فوق العاده می دهد. بدون اینکه او بداند، هر کس دیگری که در پناهگاه است، خود به قدرت های فوق العاده دست می یابد. آس در حال حاضر فوق العاده قوی و تخریب ناپذیر است. خوک با گلدان، “PB” می تواند کوچک شود و رشد کند. مرتون، یک لاک پشت، فوق العاده سریع می شود. و چیپ، یک سنجاب، الکتروکینز را به دست می آورد.

زمانی که در خانه هستند، سوپرمن و کریپتو زمانی که اولی قصد دارد با لوئیس قرار ملاقات بگذارد تا به او پیشنهاد ازدواج بدهد، با هم بحث می کنند. با این حال، کلارک توسط لولو دستگیر می شود. کریپتو سعی می کند او را نجات دهد، اما به دلیل یک تکه پنیر که با کریپتونیت سبز خورده بود، قدرت خود را از دست می دهد. بعداً کریپتو با حیوانات خانگی روبرو می‌شود که علاوه بر آس، موافقت می‌کنند به او کمک کنند و ایس تنها پس از باج‌گیری کریپتو از او موافقت می‌کند.

در همین حال، لولو ارتش خوکچه هندی خود را استخدام می کند، لیگ عدالت را تصرف می کند و در تلاش برای آزادی لوتور به جزیره استرایکر می رود. حیوانات خانگی پناهگاه سعی می‌کنند او را متوقف کنند، اما با شکست کریپتو به تالار عدالت، شکست می‌خورند. در حالی که آس در پشت بام است، به کریپتو می‌گوید و می‌گوید که سگ‌ها بدون قید و شرط عشق می‌ورزند، حتی اگر آزاردهنده باشد. با این کار، آنها به جزیره استرایکر می روند تا لولو را متوقف کنند. قبل از انجام این کار، Streaky the Supercat، یک گربه بچه گربه با قدرت مهار مواد منفجره و توپخانه از ویژگی های بدن، سعی می کند به آنها کمک کند. از طریق کار گروهی خود، آنها موفق می شوند به او اجازه دهند به گروه بپیوندد. در زندان، حیوانات خانگی پناهگاه با لولو روبرو می‌شوند، اما زمانی که او تهدید می‌کند به کریپتو آسیب می‌زند، خود را در سلول‌های زندان قرار می‌دهند. با این حال، پس از اینکه لولو لوتور را آزاد می کند، دومی به او خیانت می کند. لولو به راحتی از کار می افتد و تصمیم می گیرد که لیگ عدالت را خودش به پایان برساند.

زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس DC League of Super-Pets 2022 کریپتو موفق می‌شود قدرت‌های خود را پس بگیرد، اما از دوستانش می‌خواهد که هنگام رفتن به LexCorp از خطر دوری کنند. کریپتو به راحتی خوکچه‌های هندی را شکست می‌دهد در حالی که لولو، پس از دستگیری خود لوتر، موشکی را از ساختمان پرتاب می‌کند و کریپتو را مجبور می‌کند بین لیگ عدالت یا لوئیس که در هلیکوپتر خبری نزدیک است، یکی را انتخاب کند. کریپتو تصمیم می گیرد لویس را نجات دهد در حالی که دوستانش موفق به نجات لیگ عدالت می شوند. لولو خشمگین تکه های کریپتونیت نارنجی را در مغزش می گذارد و او را به یک هیولای غول پیکر تبدیل می کند. لیگ عدالت و “Super-Pets” که جدیداً نامگذاری شده اند، با هم متحد می شوند تا لولو را متوقف کنند، که برای شکست دادن آنقدر قدرتمند شده است. با درک این موضوع، کریپتو تصمیم می گیرد از “پنجه خورشیدی پانچ” استفاده کند، حرکتی که می تواند هر ابرشرور را در کنار قهرمانی که از آن استفاده می کند، نابود کند. هنگامی که او از این تکنیک استفاده می کند، کریپتونیت نارنجی از مغز لولو خارج می شود قبل از اینکه لولو در جایگاه هات داگ به دام بیفتد. کریپتو سرنوشت خود را می پذیرد، اما آس از آسیب ناپذیری خود برای نجات او استفاده می کند.

پس از آن، کریپتو به کلارک اجازه می‌دهد با لوئیس ازدواج کند و حیوانات خانگی پناهگاه، منهای لولو (که توسط دستیار لوتور مرسی گریوز نگهداری می‌شود)، توسط بقیه اعضای لیگ عدالت پذیرفته می‌شوند. مدتی بعد، حیوانات خانگی تیم ابرقهرمانی خود را تشکیل دادند.

زیرنویس انیمیشن DC League of Super-Pets 2022 - بلو سابتایتل

در جولای ۲۰۱۸، جرد استرن برای نویسندگی و کارگردانی یک فیلم انیمیشن درباره لژیون سوپر حیوانات خانگی دی سی استخدام شد. در ژانویه ۲۰۱۹، اعلام شد که سم لوین به عنوان کارگردان مشترک با استرن خدمت خواهد کرد و پاتریشیا هیکس به عنوان تهیه کننده قرارداد امضا کرده است. استرن پس از کار در یک پناهگاه حیوانات، برای این فیلم یک بازی ایجاد کرد، جایی که او متوجه شد که حیوانات مسن‌تر کمتر به فرزندی پذیرفته می‌شوند و به این فکر کرد که “اگر آن حیوانات خانگی قدرت‌های فوق‌العاده داشته باشند چه می‌شود؟”

در ماه مه ۲۰۲۱، اعلام شد که دواین جانسون در نقش صدای کریپتو ابرسگ بازی خواهد کرد. او علاوه بر بازی در این فیلم، در کنار دنی گارسیا، هیرام گارسیا و استرن به عنوان تهیه کننده به هیکس می پیوندد. در حالی که John Requa، Glenn Ficarra، و Nicholas Stoller قرار بود به عنوان تهیه کننده اجرایی باشند.

در ژوئن ۲۰۲۱، بازیگران دیگری معرفی شدند که کوین هارت به عنوان صداپیشگی Ace the Bat-Hound در این فیلم بازی کرد. علاوه بر این، کیت مک‌کینون، جان کرازینسکی، ونسا بایر، ناتاشا لیون، دیگو لونا و کیانو ریوز در نقش‌های نامعلومی انتخاب شدند. هفته بعد، جمیله جمیل به فیلم پیوست. در سپتامبر ۲۰۲۱، مارک مارون به عنوان صدای لکس لوتر به گروه بازیگران پیوست. در نوامبر همان سال، نقش‌های دیگری نیز مشخص شد: چیپ، سنجاب فانوس سبز (لونا). مرتون، لاک پشت فلش (لیون)؛ PB، Wonder Woman’s Pig (Bayer)، سوپرمن (Krasinski) و موارد جدیدتر، Thomas Middleditch و Ben Schwartz. در مارس ۲۰۲۲، ریوز برای صداپیشگی بتمن مشخص شد. ماه بعد، مشخص شد که داشا پولانکو صداپیشگی جسیکا کروز / فانوس سبز را بر عهده خواهد داشت. سه هفته قبل از اکران فیلم، بقیه بازیگران لیگ عدالت و لوئیس لین در جولای ۲۰۲۲ از طریق پوسترها اعلام شدند.

این انیمیشن توسط Animal Logic در سیدنی و ونکوور تهیه شده است، که همچنین انیمیشنی را برای مجموعه فیلم لگو از گروه انیمیشن وارنر ارائه کرده است. تقریباً ۷۰ انیماتور روی این فیلم کار کردند. انیماتورها به مدت ۲ سال روی فیلم کار کردند، و همچنین ۳ تا ۴ ماه دیگر پس از اینکه تاریخ اکران فیلم با یک سال به تعویق افتاد.

سبک هنری فیلم از معماری آرت دکو و تصویرگر J.C. Leyendecker الهام گرفته شده است. استرن می‌خواست که شخصیت‌ها و محیط‌ها هم ضربه‌های قلم مو و هم «اشکال قهرمانانه درشت» داشته باشند. طراحان شخصیت مایومی نوس و مت ویلیامس از سری انیمیشن های Superfriends و کمیک های سوپرمن از عصر نقره ای کتاب های مصور برای طرح های شخصیت ها الهام گرفتند، در حالی که هنوز جنبه کمدی برای آنها داشتند.

در ۲۴ مه ۲۰۲۲، Warner Bros. Consumer Products و DC Comics انتشار کالایی با الهام از این فیلم را با همکاری Fisher-Price اعلام کردند. این محصولات شامل پوشاک، لوازم جانبی حیوانات خانگی، اسباب بازی، کلکسیون، لباس و مبلمان است. مک دونالد همچنین اعلام کرد که وعده های غذایی شاد آنها اسباب بازی هایی بر اساس این فیلم خواهد داشت.

در ژانویه ۲۰۱۹، این فیلم قرار بود در ۲۱ می ۲۰۲۱ اکران شود. تاریخ اکران بعداً به ۲۰ مه ۲۰۲۲ به نفع Matrix Resurrections، یکی دیگر از فیلم های WB با بازی ریوز، به عقب افتاد. سپس به ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (با اکران بلک آدام، که جانسون نیز در آن بازی می‌کند)، در میان دیگر فیلم‌های برادران وارنر که به دلیل تأخیر تولید تحت فشار قرار می‌گرفتند، به عقب انداخته شد. اولین نمایش این فیلم در ۲۷ جولای برگزار شد.  ۴۵ روز پس از اکران آن برای پخش در HBO Max در دسترس خواهد بود.

زیرنویس DC League of Super-Pets 2022 - بلو سابتایتل

از ۳۱ ژوئیه ۲۰۲۲، DC League of Super-Pets در ایالات متحده و کانادا ۲۳ میلیون دلار و در مناطق دیگر ۱۸.۴ میلیون دلار به دست آورده است که در کل جهان ۴۱.۴ میلیون دلار است.

در ایالات متحده و کانادا، DC League of Super-Pets در کنار Vengeance منتشر شد و پیش‌بینی می‌شد که در آخر هفته افتتاحیه آن از ۴۳۱۵ سینما ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلار بفروشد. این فیلم در روز اول اکران ۹.۳ میلیون دلار، شامل ۲.۲ میلیون دلار از پیش‌نمایش پنجشنبه‌ها، به دست آورد. این فیلم برای اولین بار به ۲۳ میلیون دلار رسید و در صدر باکس آفیس قرار گرفت.

در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۷۲ درصد از ۹۵ نقد منتقدان مثبت هستند، با میانگین امتیاز ۶.۳۰/۱۰. اجماع انتقادی این وب‌سایت می‌گوید: «اگرچه هرگز به طور کامل افزایش نمی‌یابد، DC League of Super-Pets یک انحراف رضایت‌بخش برای خانواده‌هایی است که در جستجوی سرگرمی چهار پا هستند.» Metacritic، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، فیلم را اختصاص داد. امتیاز ۵۸ از ۱۰۰، بر اساس ۲۶ منتقد، نشان دهنده “بررسی های مختلط یا متوسط”. تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط ​​«A–» در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌ها در PostTrak 4 از ۵ ستاره را به آن دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.