تاریخ انتشار : پنجشنبه 14 مهر 1401 - 12:37
38 بازدید
کد خبر : 202684

دانلود زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 اممینی پیلای پودیان را تحقیر می کند، زمانی که یک شب روستا را از ملاقات عاشقانه پنهانی او آگاه می کند. این موضوع پودیان و دوستانش را در مسیر انتقام از آمنی قرار می دهد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case

دانلود زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 اممینی پیلای پودیان را تحقیر می کند، زمانی که یک شب روستا را از ملاقات عاشقانه پنهانی او آگاه می کند. این موضوع پودیان و دوستانش را در مسیر انتقام از آمنی قرار می دهد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 داستانی در مورد غرور و منیت است و این که چگونه بر مردم در یک اکوسیستم کوچک مانند یک روستا تأثیر می گذارد. کارگردان Sreejith N در اوایل دهه ۹۰ محیطی باورپذیر از یک دهکده ساحلی نزدیک ایجاد کرده است و داستان اصلی GR Indugopan جالب است، اگرچه ممکن است چند انحراف ناخواسته داشته باشد.
در یک دهکده کوچک ساحلی، ما زندگی “Ammini Pillai” (Biju Menon) را دنبال می کنیم، یک فانوس بان که به خاطر قدرت خام و شجاعتش مشهور است. هنگامی که یک شب، آمینییان (روشان متیو) و واسانتی (نیمیشا ساجایان) را با هم در جنگل می گیرد، غوغایی ایجاد می کند که تمام دهکده را آگاه می کند و در این روند پودیان را تحقیر می کند. این موضوع پودیان و دوستانش را در مسیر انتقام از آمنی قرار می دهد.
اولاً، انتخاب بازیگران باید مورد ستایش قرار گیرد، زیرا برای هر شخصیت از شخصیت اصلی تا نقش مکمل، بازیگران عالی پیدا می شود. بهترین چیز بعدی در مورد فیلم، فیلمبرداری و طراحی صحنه است و به نظر می رسد کارگردان علاقه زیادی به استفاده از آتش برای روشن کردن نماهای شبانه برای جلوه های عالی دارد.

زیرنویس فیلم Oru Thekkan Thallu Case 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Oru Thekkan Thallu Case 2022 با پیشروی داستان، وضعیت بین امینی و پودیان با وجود اینکه شرکایشان روکمانی (پادماپریا) و واساتی صمیمی ترین دوستان هستند و تلاش می کنند اوضاع را پراکنده کنند، بدتر می شود. این با حمله پودیان و چهار نفر از دوستانش به امینی در پوشش شب به اوج می رسد و او را به شدت زخمی کرده و در بیمارستان بستری می کند.
اما امینی به زودی با قدرت کامل باز می گردد و سوگند یاد می کند که انتقام خود را از کسانی که به او حمله کرده اند بگیرد: نه در پوشش تاریکی، بلکه در روشنایی و در حضور مردم شهر. و سپس داستان واقعا شروع می شود.
در حالی که داستان اصلی جالب است، سرعت آن یک شکست است. در حدود ۱۵۰ دقیقه، اگر برخی از توطئه های فرعی مانند گیر افتادن آمنی به اشتباه با یک فاحشه به طور کامل حذف می شد، فیلم بسیار بهتر می شد.
در حالی که داستان جانبی عقب می ماند، شخصیت های جانبی فوق العاده هستند و طعم فوق العاده ای به آن می دهند، به ویژه دوستان پودیان، فاحشه فوق و یک فروشنده روغن طاووس خاص.

زیرنویس Oru Thekkan Thallu Case 2022 - بلو سابتایتل

طراحی صدا کار خود را انجام می دهد و آهنگ ها اگرچه به تنهایی لذت بخش هستند، اما به طول فیلم می افزایند. Oru Thekkan Thallu Case، همانطور که از نامش پیداست، در درجه اول در مورد دعوا، خشونت و منیت های مردانه است و قطعا ارزش دیدن را دارد. داستان به ما نشان می دهد که چگونه یک حادثه کوچک گاهی اوقات به اتفاقات پیچیده تر تبدیل می شود. و در پایان ممکن است با این پیام کنار بیایید که در حالی که خشونت بد است، برخی از افراد برای سر و سامان دادن به زندگی خود نیاز به یک سیلی محکم به صورت خود دارند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.