تاریخ انتشار : دوشنبه 21 شهریور 1401 - 10:47
65 بازدید
کد خبر : 201797

دانلود زیرنویس فیلم Reflection 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Reflection 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Reflection 2021 انعکاس یک فیلم درام اوکراینی به کارگردانی والنتین واسیانوویچ است. اولین نمایش جهانی آن در ۶ سپتامبر ۲۰۲۱ در هفتاد و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز برگزار شد، جایی که برای رقابت برای شیر طلایی انتخاب شد. این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ در اوکراین اکران گسترده ای

دانلود زیرنویس فیلم Reflection 2021 انعکاس یک فیلم درام اوکراینی به کارگردانی والنتین واسیانوویچ است. اولین نمایش جهانی آن در ۶ سپتامبر ۲۰۲۱ در هفتاد و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز برگزار شد، جایی که برای رقابت برای شیر طلایی انتخاب شد. این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ در اوکراین اکران گسترده ای داشته باشد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Reflection 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Reflection 2021 این فیلم درباره سرهی، جراح نظامی اوکراینی است که در سال ۲۰۱۴ در یکی از نبردهای جنگ روسیه و اوکراین در شرق اوکراین توسط نیروهای نظامی روسیه دستگیر می شود. سرهی در دوران اسیر جنگی خود شاهد صحنه های وحشتناک شکنجه، تجاوز جنسی و نمونه های مختلف رفتار غیرانسانی نسبت به اسیران جنگی است. بلافاصله پس از آن، به عنوان بخشی از مبادله زندان بین روسیه و اوکراین، سرهی از اسارت آزاد می شود و به زندگی عادی قبل از جنگ بازمی گردد تا متوجه شود که وحشت هایی که او به عنوان یک زندانی شاهد بوده هنوز او را آزار می دهد. . برای کمک به مبارزه با PTSD پس از جنگ، سرهی تصمیم می گیرد تا روابط خود را با همسر سابقش و دختر ۱۲ ساله اش پولینا که اخیراً از یکی از نزدیکان خود در جنگ از دست داده است، اصلاح کند. همانطور که سرهی زمان بیشتری را با پولینا می گذراند و سعی می کند به او کمک کند تا از دست دادن یکی از عزیزان خود عبور کند، او به تدریج شروع به مقابله با ترس ها و اضطراب های پس از سانحه خود می کند.

پروژه فیلم Reflection در یازدهمین نمایش آژانس دولتی فیلم اوکراین برنده شد. ₴۲۵. میلیون UAH از بودجه دولتی اعطا شد که ۸۰٪ از کل بودجه ۳۱.۳ میلیون ₴ را تشکیل می دهد. UAH (1 میلیون یورو).

Reflection توسط Valentyn Vasyanovych و Iya Myslyts’ka (Harmata Films/Arsenal Films) و همچنین Volodymyr Yatsenko و Anna Sobolevska (Limelite/ForeFilms) تهیه شده است. مقدمات پیش تولید این فیلم در ماه مه ۲۰۲۰ انجام شد. فیلمبرداری در اوایل تابستان ۲۰۲۰ آغاز شد و در ژانویه ۲۰۲۱ به پایان رسید. در ژوئیه ۲۰۲۱ تهیه کنندگان فیلم اعلام کردند که در حال تکمیل مراحل پس از تولید و شروع تدوین فیلم هستند.

برخلاف فیلم بلند قبلی واسیانوویچ، آتلانتیس (۲۰۱۹) که در آن بیشتر بازیگران کهنه سربازان واقعی جنگ روسیه و اوکراین بودند، در Reflection بیشتر بازیگران درگیر حرفه‌ای بودند. با این حال، واسیانوویچ برای اطمینان از تصویری واقعی از جنگ روسیه و اوکراین، به شدت به مشاوران نظامی متکی بود که جنگ روسیه و اوکراین را پشت سر گذاشته‌اند. یکی از مشهورترین مشاوران فیلم استانیسلاو آسیف بود که خود بیش از دو سال را به عنوان زندانی سیاسی در زندان بدنام ایزولیاتسیا جمهوری خلق دونتسک در سال های ۲۰۱۷-۲۰۱۹ گذراند.

این فیلم در مجموعه نماهای ثابت و تک فریم واسیانوویچ گرفته شده است. به گفته کارشناسان ورایتی، «انعکاس» از ۲۹ شات ثابت تشکیل شده است.

زیرنویس فیلم Reflection 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Reflection 2021 در ۵ سپتامبر ۲۰۲۱، یک روز قبل از نمایش جهانی آن در هفتاد و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز، توزیع‌کننده بین‌المللی فیلم New Europe Film Sales اولین تریلر بین‌المللی را از طریق مجله صنعتی ScreenDaily منتشر کرد؛ که در مورد تریلر نظر داد. انتشار نشریه صنعتی اسپانیایی Cinemaldito اشاره کرد که کارگردان فیلم واسیانوویچ شاید یکی از کمترین نام‌ها در کل بخش رسمی هفتاد و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز باشد، [۲۲] در حالی که نشریه صنعت ترکیه Filmloverss خاطرنشان کرد که پس از برنده شدن جایزه اصلی در سال ۲۰۲۰ – طلایی لاله – در سی و نهمین جشنواره فیلم استانبول واسیانوویچ نزدیک به دو سال است که در جشنواره های فیلم غایب بوده است اما اکنون با یک ورودی جدید امیدوارکننده Reflection به پرده بزرگ بازگشته است، اگرچه نشریه تاکید کرده است که از تریلر مشخص نیست که آیا Reflection این کار را انجام داده است یا خیر. به اندازه کافی با شیر طلایی ۷۸ در ونیز.

در ژانویه ۲۰۲۰، Reflection برنده جایزه Alphapanda Audience Engagement در Les Arcs’ Works in Progress 2020 شد. بعداً در ژانویه تا فوریه ۲۰۲۰ Reflection در بازار فیلم مشترک در جشنواره فیلم برلیناله ارائه شد.

در اوایل جولای ۲۰۲۱ اعلام شد که شرکت پخش فیلم New Europe Film Sales حقوق توزیع بین‌المللی را برای Reflection دریافت کرده است.  در همان ماه، در ژوئیه ۲۰۲۱، همچنین اعلام شد که شرکت پخش فیلم Arthouse Traffic حقوق توزیع اوکراین را دریافت کرده است.

در اواخر ژوئیه ۲۰۲۱، یکی از تهیه کنندگان فیلم، ولودیمیر یاتسنکو، اظهار داشت که در حال حاضر رقابتی بین جشنواره فیلم کن و جشنواره فیلم ونیز برای حق حضور در محل برگزاری اولین نمایش جهانی Reflection در جریان است؛ در نهایت دومی برنده شد و در نتیجه اولین نمایش جهانی فیلم در ۶ سپتامبر ۲۰۲۱ در هفتاد و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز برگزار شد، جایی که برای رقابت برای شیر طلایی انتخاب شد.

زیرنویس فیلم Reflection 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس Reflection 2021 فیلم در سپتامبر ۲۰۲۱ اکران شد و عموماً منتقدان فیلم با استقبال خوبی روبرو شدند. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۵ نقد، ۱۰۰% تایید شده است، با میانگین امتیاز ۸/۱۰. در وب‌سایت جمع‌آوری نقد متاکریتیک، این فیلم بر اساس بررسی‌های TBA دارای میانگین وزنی امتیاز TBA از ۱۰۰ است. در اولین اکران جهانی فیلم در ونیز، فیلم ده دقیقه ای مورد تشویق ایستاده قرار گرفت.

لزلی فلپرین، نویسنده برای هالیوود ریپورتر، سینماتوگرافی و بازیگری فیلم را ستود و بازی رومن لوتسکی را متمایز کرد و گفت که «داستان عمیق‌تر و ظریف‌تر […] درباره خیانت و رستگاری، رحمت و بقا [در حال] بازی است. با خویشتنداری بسیار به لطف اجرای ظریف لوتسکی». جسیکا کیانگ، که برای Variety می نویسد، داستان و فیلمبرداری فیلم را تحسین کرد و آن را “تداعی واضح و در عین حال روحی از PTSD در حال پیشرفت” خواند، جایی که “والنتین واسیانوویچ، کارگردان اوکراینی، با ریاضت وحشیانه می پرسد که برای روح یک مرد چه می آید؟ و ملتی در حال جنگ». کیانگ بر این واقعیت تأکید کرد که «تنش بین داستان شگفت‌انگیز و گاه بی‌رحمانه‌ای که هر صحنه در خود دارد و شیوه‌ای متفکرانه و متفکرانه مهار آن – روشن شده در محورهای کاملاً متمرکز نور نقاشی کارواگی – است که «انعکاس» را چنین می‌کند. بیانیه ای قانع کننده در مورد وحشت درگیری های مسلحانه، به ویژه در اینجا روزهای آغازین جنگ روسیه و اوکراین که هنوز ادامه دارد» و با گفتن این که « مورب، چالش برانگیز است و اگر برای آن آماده باشید به پایان رسید. یکی از محرک‌ترین و پربارترین فیلم‌های از نظر فکری در مسابقه ونیز امسال». جاناتان رامنی، که برای ScreenDaily می نویسد، فیلمبرداری فیلم را ستود و آن را “فیلمی بی رحمانه از والنتین واسیانوویچ سازش ناپذیر و درخشان” نامید. آنا اسمیت، که برای Deadline می نویسد، کار جدید واسیانوویچ را ستایش کرد و آن را “فیلمی قابل تامل” خواند که در آن “نویسنده-کارگردان-فیلمبردار واسیانوویچ وقایع را به شیوه ای آرام و واقعی ارائه می کند، هم جدایی سرد متجاوزان را تقلید می کند و هم بر این موضوع تاکید می کند. واقعیت این است که این ترورهای نیازی به ایجاد هیجان ندارد». نیکلاس بل، که برای IONCINEMA می نویسد، کار جدید واسیانوویچ را ستود و گفت: “واسیانوویچ این توانایی را دارد که ما را به فکر کردن نگران کننده اما ضروری از تیتراژ پایانی یک فیلم طاقت فرسا و به زیبایی سوق دهد.”

زیرنویس Reflection 2021 - بلو سابتایتل

پس از اکران این فیلم در ونیز در سپتامبر ۲۰۲۱، اکثریت قریب به اتفاق منتقدان فیلم اوکراینی به نفع فیلم صحبت کردند. الکس مالیشنکو از فیلم Bird In Flight این فیلم را تحسین کرد و آن را «یکی از اصلی‌ترین فیلم‌های اوکراینی سال آینده [۲۰۲۲]» نامید، اما خاطرنشان کرد که برداشت از فیلم ممکن است متفاوت باشد زیرا، به گفته مالیشنکو، با تماشای «انعکاس»، شما احتمالاً به جنگ ظالمانه و انتخاب شخصی، در مورد مرگ و زندگی پس از آن، در مورد مفهوم بودایی و مسیحی روح و حتی اندکی در مورد ارواح فکر می کنند “و” برای برخی این یک تجربه خوشایند از غوطه ور شدن خواهد بود، و برخی دیگر از صحنه های طولانی و زبان سینمایی پیچیده رنج می برند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.