تاریخ انتشار : دوشنبه 11 مهر 1401 - 19:24
65 بازدید
کد خبر : 202548

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 دستیار بازپرس پزشکی قانونی پلیس شهر مرکزی. لحظاتی پس از انفجار در S.T.A.R. بری، شتاب‌دهنده ذرات آزمایشگاهی، در آزمایشگاهش مورد اصابت صاعقه قرار می‌گیرد و مواد شیمیایی متاثر از این حادثه غرق می‌شود. وقتی از کمای نه ماهه بیدار می شود، سرعتی فوق بشری دارد. در سپتامبر ۲۰۱۳، گرانت

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 دستیار بازپرس پزشکی قانونی پلیس شهر مرکزی. لحظاتی پس از انفجار در S.T.A.R. بری، شتاب‌دهنده ذرات آزمایشگاهی، در آزمایشگاهش مورد اصابت صاعقه قرار می‌گیرد و مواد شیمیایی متاثر از این حادثه غرق می‌شود. وقتی از کمای نه ماهه بیدار می شود، سرعتی فوق بشری دارد. در سپتامبر ۲۰۱۳، گرانت گاستین در نقش اصلی انتخاب شد. اندی مینتوس، که در نهایت به عنوان هارتلی راثاوی انتخاب شد، نیز برای این نقش تست داد. گاستین شروع به تحقیق در مورد این شخصیت در طول مراحل آزمایشی کرد و تا حد امکان کمیک خواند. گاستین در درجه اول بر روی سری کمیک های The New 52 متمرکز بود، زیرا می دانست که خواندن همه چیز دشوار خواهد بود و احساس می کرد که New 52 نزدیک ترین به “ظاهر و احساس” نمایش است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال The Flash 2014 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال The Flash 2014 کندیس پاتون در نقش آیریس وست آلن: دختر جو وست، خواهر والی وست، و همسر بری آلن، نامزد شدن در “دوئت” و ازدواج در طول کراس اوور Arrowverse “Crisis on Earth-X”.  او ابتدا در سنترال سیتی پیکچر نیوز به عنوان روزنامه نگار کار می کرد، و در نهایت روزنامه خود را به نام شهروند مرکزی شهر تأسیس کرد.
کیتلین، متخصص مهندسی زیستی بسیار باهوش، معتقد بود که نامزدش، رونی ریموند، در جریان انفجار شتاب دهنده ذرات در S.T.A.R کشته شده است. آزمایشگاه‌ها، تا اینکه قسمتی از فصل اول بازگشت. رونی و کیتلین در پایان فصل اول، “به اندازه کافی سریع” ازدواج می کنند. او همچنین یک متا انسان با توانایی های کرایوکینتیک است.
یک کارآگاه CCPD که از شهر کیستون نقل مکان کرد و به عنوان شریک جو و دوست پسر آیریس کار می کند. اگرچه در ابتدا فلش را یک تهدید می‌دانست، اما بعداً به یک متحد نزدیک تبدیل شد. ادی پس از اینکه متوجه شد او جد ایوبارد تاون با نام Reverse-Flash است، خودکشی می کند تا او را از وجود پاک کند.
دانلود زیرنویس سریال فلش ۲۰۱۴ سیسکو که یک نابغه مهندسی مکانیک است، جوانترین عضو تیم دانشمندان S.T.A.R است. آزمایشگاه‌ها و یک متا انسان سابق است که قدرت «ارتعاش» موقعیت یک شخص را داشت و می‌توانست در سراسر جهان چندگانه سفر کند. او در طول فصل هفتم تیم را ترک می‌کند تا با دوست دخترش کامیلا برای کار در A.R.G.U.S به Star City نقل مکان کند، اما برای یک بار دیگر در پایان فصل به تیم فلش باز می‌گردد.
ذهن و پول پشت S.T.A.R. شتاب دهنده ذرات آزمایشگاهی که پس از انفجار دستگاهش و ایجاد تعداد زیادی متا انسان در سنترال سیتی به یک منفرد تبدیل می شود. ولز بری را راهنمایی می کند و به افزایش سرعت او کمک می کند. سرانجام مشخص شد که او نوادگان ادی تاون در سفر در زمان و دشمن اصلی فلش از آینده، ایوبارد تاون – فلش معکوس است. ایوبارد ولز واقعی را به قتل رساند و هویت او را پذیرفت. در فصول بعدی، کاوانا همچنین دوپلگانگرهای مختلف ولز را از واقعیت‌های متفاوت به تصویر می‌کشد، از جمله «هری» طعنه‌آمیز اما درخشان از Earth-2. رمان نویس علمی تخیلی “H.R. از Earth-19; کارآگاه مشتاق “شرلوک” از Earth-221; و زمین شناس ماجراجو «نش».

زیرنویس سریال The Flash 2014 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Flash 2014 یک کارآگاه پلیس که به عنوان یک پدر جانشین برای بری عمل می کند و پس از اینکه مادر بری به قتل می رسد و پدرش به ناحق به خاطر این جنایت زندانی می شود، او را به خانه اش می برد. جو پدر آیریس و والی است. او همچنین اکنون با نامزدش، دادستان منطقه سیسیل هورتون، یک دختر به نام جنا وست دارد. مارتین در طول فصل پنجم پس از آسیب دیدگی کمر، مرخصی پزشکی را از سریال نشان داد.
پسر جو و برادر آیریس، بدون اطلاع آنها پس از خروج مادرش از شهر مرکزی به دنیا آمد. تهیه‌کنندگان از معرفی اقوام شخصیت‌هایی که قبلاً هرگز به آنها اشاره نشده بود، خوششان نمی‌آمد، و احساس کردند که «عجیب» است، و در عوض تصمیم گرفتند والی را به‌عنوان ناشناخته حتی برای نزدیکانش معرفی کنند. آنها همچنین تصمیم گرفتند که او را برادر آیریس کنند، جایی که او برادرزاده او بود. کریسبرگ در توضیح انتخاب بازیگران لونزدیل گفت: «درست مانند زمانی که برای اولین بار با گرانت آشنا شدیم، فوراً متوجه شدیم که کینان تمام قلب و شجاعت یک قهرمان را مجسم می کند.»  پس از Flashpoint، والی در نهایت از دکتر قدرت سرعت می گیرد. کیمیا و تبدیل به Kid Flash می شود. در فصل چهارم، او سنترال سیتی را ترک می کند تا از زیر سایه بری بیرون بیاید و در آن زمان به لجندز می پیوندد. او پس از تولد خواهر ناتنی، جنا وست، برای مدت کوتاهی به خانه برمی گردد و در صورت بروز مشکلات با بری مقابله می کند. با سطح Speed ​​Force.
زیرنویس سریال فلش ۲۰۱۴ یک فرا انسان با هوش مافوق بشری. دیوو که در اصل یک پروفسور ملایم بود و رویای گسترش طرز تفکر مردم را داشت، به قدرتش اجازه می‌دهد تا به سرش برود و شروع می‌کند به دنبال اصلاح همه چیزهایی که او به‌عنوان متفکر تصور می‌کند برای بشریت اشتباه است. روش‌های او شامل ایجاد فراانسان‌های جدید برای شکار و سرقت قدرت‌های آن‌ها، و چارچوب‌بندی بری برای قتل است. با این حال، در نهایت، روش‌های هیجان‌انگیز و تشنه‌ی قدرت او، همسرش مارلیز را علیه او تبدیل می‌کند و او در نهایت به تیم فلش کمک می‌کند تا او را از وجودش پاک کند.
دیبنی یک محقق خصوصی، که قبلاً یک پلیس فاسد CCPD بود، یک فراانسان با قدرت‌های فوق‌العاده از جمله انعطاف‌پذیری بدن و انعطاف‌پذیری است. او عضو تیم فلش می شود. پس از شکست دادن Mirror Monarch، Dibny مرکز شهر را به همراه Sue Dearbon ترک کرد تا دیگر سازمان های جنایتکار را شکست دهد. این موضوع پس از اخراج ساویر از سریال در ژوئن ۲۰۲۰ قبل از شروع تولید فصل هفتم به دلیل توئیت‌های نژادپرستانه و زن‌ستیزانه‌ای که در گذشته ایجاد کرده بود، نوشته شد.

زیرنویس سریال The Flash 2014 - بلو سابتایتل
زیرنویس فلش ۲۰۱۴ وکیل منطقه ای که دوست دختر جو وست و مادر دخترشان جنا وست می شود. در حالی که باردار است، او ابرقدرت های فراانسانی تله پاتیک موقتی را تجربه می کند. پس از بارداری، او توانایی های فراانسانی جدیدی در احساس همدلی دیگران پیدا می کند.
دختری مرموز با قدرت های فوق العاده سرعتی که در نهایت معلوم می شود دختر آینده بری و آیریس است. او در آینده با کمک Eobard Thawne/Reverse-Flash می‌آید تا به مقابله با Cicada کمک کند، متا انسانی که متنفر است و قصد دارد همه متاهای دیگر را نابود کند. او سرانجام پس از از بین رفتن منبع قدرت Cicada از وجود پاک می شود. نسخه متفاوتی از نورا با شروع فصل هفتم ظاهر می شود و به پدرش در جنگ Godspeed و بعداً ظهور مجدد Thawne کمک می کند.
متا انسانی که متنفر است و قصد دارد همه متاهای دیگر را نابود کند. سیکادا با توسعه قدرت‌ها و دیدگاه‌های خود پس از حوادث متا جداگانه‌ای که خواهرش را می‌کشد و خواهرزاده‌اش گریس را زخمی می‌کند، در ابتدا قصد دارد همه متا انسان‌ها، از جمله خودش را بکشد. او سرانجام پس از اطلاع از وضعیت متا گریس، این و قدرت‌هایش را کنار می‌گذارد، اما بعداً توسط نسخه‌ای از گریس که دیدگاه‌های قدیمی او را پذیرفته بود، کشته می‌شود، اگرچه بخشی از او آنقدر زنده می‌ماند که با متقاعد کردن امروزی، از این آینده جلوگیری کند. رحمت.

زیرنویس The Flash 2014 - بلو سابتایتل

یک مهندس کوانتوم و یکی از بنیانگذاران McCulloch Technologies که ظاهراً به مدت شش سال پس از انفجار شتاب دهنده ذرات در Mirrorverse گیر افتاده بود. پس از اینکه متوجه شد شوهرش شرکت و فناوری او را برای ایجاد سازمان تبهکار سیاه چاله منحرف کرده است، او به دنبال فرار و گرفتن انتقام است، آیریس، کامیلا و رئیس سینگ را می رباید و آنها را با آینه های تکراری جایگزین می کند تا منابع برای فرار ایمن را حفظ کند. پس از انجام این کار، او شوهرش را می کشد، منابع سیاه چاله را از بین می برد و شرکت او را پس می گیرد. مدت کوتاهی پس از آن، مشخص شد که ایوا فعلی در واقع یک کپی آینه ای است و اوا واقعی در انفجار شتاب دهنده ذرات از بین رفته است. پس از فهمیدن حقیقت، او سعی می کند همه افراد ساکن شهر مرکزی را با موارد تکراری جایگزین کند تا آنها را به سطح خود پایین آورد. فلش و آیریس او را متقاعد می‌کنند که از برنامه‌هایش دست بکشد و پس از از بین بردن نسخه‌های تکراری با کمک آن‌ها و بازگرداندن همه افراد، دوباره راهی Mirrorverse می‌شود تا از نو شروع کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.