تاریخ انتشار : یکشنبه 17 مهر 1401 - 17:10
63 بازدید
کد خبر : 202854

دانلود زیرنویس سریال The Tower 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Tower 2021 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال The Tower 2021 کالینز و برادشاو به برج پورتلند، در جنوب شرقی لندن فراخوانده می‌شوند، جایی که یک پاسبان پلیس و یک دختر نوجوان به نام فرح، جان خود را از دست داده‌اند. کالینز پلیس دیگری به نام لیزی آداما و بن استودارد ۵ ساله، همسایه همسایه فرح را که او با

دانلود زیرنویس سریال The Tower 2021 کالینز و برادشاو به برج پورتلند، در جنوب شرقی لندن فراخوانده می‌شوند، جایی که یک پاسبان پلیس و یک دختر نوجوان به نام فرح، جان خود را از دست داده‌اند. کالینز پلیس دیگری به نام لیزی آداما و بن استودارد ۵ ساله، همسایه همسایه فرح را که او با خود آورده بود، پیدا می کند. در ایستگاه پلیس آداما، کالینز متوجه می شود که آداما شاهد مهمی در پرونده ای است که علیه یک گانگستر محلی در حال نزدیک شدن است. در همین حال، بردشاو متوجه می شود که آداما ناپدید شده است. کالینز به ملاقات خانم استودارد می رود که اجازه نمی دهد او با بن صحبت کند. در پاسگاه فرح، شماره تلفن آداما در جیب او یافت می شود. کالینز و بردشاو با خبر می شوند که آداما ماشینی کرایه کرده است. آنها او را ردیابی می کنند، اما آداما فرار می کند. مشخص شد که شاو اکنون تلفن همراه فرح را در اختیار دارد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال The Tower 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال The Tower 2021 نه روز قبل از سقوط، هدلی و آداما از استوداردها، یونس و همسایه فرح دیدن می کنند. خانم استودارد او را متهم می کند که ماشینش را کلید زده است. افسران سپس از یونس بازدید کردند. فقط یک خانم مسن در خانه است و او انگلیسی صحبت نمی کند. هدلی او را متقاعد می کند که به آنها اجازه ورود دهد. فرح از راه می رسد و آداما آنها را از دور می بیند که صحبت می کنند. یونس می رسد، اما فرار می کند.

زیرنویس سریال برج ۲۰۲۱ یک درخواست عمومی برای آداما ارسال شده است. کالینز به ملاقات معلم مدرسه فرح می رود که در مورد بی قراری تصویر فرح مخالفت می کند و به کالینز می گوید که فرح دو سال را در یک کمپ پناهندگان گذرانده است. در همین حال، یونس مدعی است هدلی اظهارات نژادپرستانه ای به فرح کرده است. کالینز متوجه می شود که آداما در اظهارات جداگانه ای هم ادعای یونس را نادیده گرفته و هم آن را رد کرده است. فرح به کالینز می گوید که تلفن او نظرات هدلی را ضبط کرده است، بنابراین هدلی آن را مصادره کرد. DCI Baillie، افسر مافوق شاو، به دنبال مشاجره با کالینز، در نهایت درخواست او را برای صدور حکم بازرسی برای خانه شاو تایید می کند.

زیرنویس سریال The Tower 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Tower 2021 شاو به آداما فاش می کند که در مسیر رفتن به برج پورتلند، هدلی با او تماس گرفت و از او خواست که موبایل فرح را از کمد هدلی بازگرداند. آداما می خواهد عمومی شود. شاو او را تهدید می کند. کالینز با حکم او به خانه شاو می رسد. شاو برگشته آنها را می بیند و تلفن را در قهوه ای پنهان می کند. بعداً، یک پس از مرگ دیگر نشان داد که هر کدام اپیدرم دیگری را زیر ناخن‌های خود داشتند. همسر شاو به او می گوید که موبایل فرح را از بین برده است. آداما که توسط کالینز مصاحبه کرد، انجام اشتباه توسط هر یک از آنها را انکار کرد. کالینز بر این باور است که هدلی فرح را کشته است، اما آداما توضیح می دهد که او فرح را مبهوت کرده و سقوط کرده است. هدلی سعی کرد او را بگیرد اما بیش از حد متعادل بود. برادشاو مصاحبه را به پایان می رساند. یازده روز بعد، آداما گانگستر خود را از یک رژه هویت شناسایی می کند، در حالی که کالینز در پلیس نورثامبریا شغلی پیدا می کند. کالینز در مراسم تشییع جنازه هدلی شرکت می کند. آداما اینطور نیست. خانم شاو علیرغم ادعای قبلی فرح، تلفن سالم فرح را از بین نبرد.

زیرنویس The Tower 2021 - بلو سابتایتل

زیرنویس برج ۲۰۲۱ فرح و هدلی با فرح و پسر در پشت بام برج پورتلند هستند. هدلی روی طاقچه به فرح می‌پیوندد و او و آداما فرح را متقاعد می‌کنند که پسر را آزاد کند، که او هم انجام می‌دهد. سپس با هم از روی لبه ناپدید می شوند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.